ZinAG0262 641 7710
MENÜ

KURUMSAL

ZinAG ürünleri gümüş ve çinkonun etkin özelliklerinden faydalanılarak bilimsel araştırmalar sonucunda üretilmiş patentli ürünlerdir. ZinAG ürünleri GMP belgelidir ve ilaç hassasiyetinde Gebze fabrikamızda üretilmektedir.

ZinAG Hakkında

ZinAG Gümüş ve Çinkonun etkin özelliklerinden faydalanılarak üretilmiş, tüketici memnuniyetini esas alan bir üründür. Ürünlerimiz ilaç hassasiyetinde Gebze fabrikamızda GMP kurallarına uygun şekilde üretilmektedir.

zinag krem

%100 yerli sermayeli firmamız insan sağlığını her zaman ön planda tutarak büyümeyi, bilim ve teknolojinin ışığında daha güçlü çözümlerle yaşam kalitesinin artırılmasını hedefler. Amacımız yüksek kaliteli ve güvenilir ürünlerimizle ulusal ve uluslararası pazarda en iyi seviyeden hizmet vermektir.

ZinAG MEB patentlidir.

Meb Group Hakkında

1984 yılında kurulan MEB METAL; 10.000 m2 kapalı alana yayılmış olan 2 ayrı üretim tesisinde REACH kayıtlı olarak, ISO 9001:2015 ve FAMIQS Kalite Güvence Sistemleri doğrultusunda Avrupa ve Uzak Doğu’da 23 ülkeye kimya, seramik, cam, lastik/kauçuk, hayvan yemi, boya, tarım/gübre, galvaniz ve hayvancılık sektörlerine hammadde ve ürünler üretmektedir. Tecrübeli yönetimi ve kadrosuyla sektöründe Türkiye’nin ve Avrupa’nın sayılı şirketlerindendir.

Üretiminin %70’ini ihraç eden MEB GROUP, ülke ekonomisine sağladığı katkı ile “İnorganik Kimyasallar İhracatçıları” arasında Kocaeli’de 1. sırada ve Türkiye genelinde ilk 10 şirket arasında olmaktan gurur duymaktadır.

Ürün kalitesini sürekli AR-GE çalışmaları ve laboratuvar yatırımları ile en üst seviyede tutarak kalite dalgalanmalarına müsaade etmemektedir. Bunun yanı sıra, tüm dünyada devrim niteliği taşıyan Nano Teknoloji alanındaki yatırımları, araştırmaları, iyileştirmeleri ve üretimleri ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmekten gurur duymaktadır.

Kalite Politikamız

Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek amacıyla;

  1. Ürünlerimizi ulusal ve uluslararası standartlara uygun üretmek.
  2. Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uymak.
  3. Çalışanlarımızın memnuniyeti ve katılımı ile kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek firmamızın kalite politikasıdır.
ZinAGZinAGBarış Mahallesi, 1804/2 Sokak, No:24, Gebze, Kocaeli
+90 (262) 641 77 10 (pbx)